Proč zvolit právě nás?

Služby v oblasti školení řidičů na okruzích, zajištění ubytování, výlety "na klíč" včetně doprovodného programu, transporty vozidel, a jiné obdobné služby nabízí dnes nemálo podnikatelských subjektů, a to ať už v prostředí domácím tak zahraničním. Na první pohled by se dalo hovořit o konkurenci, avšak naše skupina se vůči pojmu konkurence nehodlá vymezovat. Je to dáno faktem, že veškeré obdobné subjekty konají tuto činnost za jediným účelem co největšího možného podnikatelského zisku, který trh dovolí. Naše skupina sleduje v rámci své činnosti účely tři. Jedním z nich je odměna pro nás ve formě možnosti být zde - výlučně na Nordschleife co nejčastěji. Už jen fakt, že díky Vám zde trávíme a můžeme trávit mnohem více času je pro nás třetinovou motivací. Proto jsme velmi flexibilní na Vaše požadavky výletů sem a nemusí to být full program na několik dnů pro 15 osob, ale i když jde třeba jen o náhlý zájem jednotlivce na víkend, uděláme vše proto abychom zde byli, bude-li to jen trochu možné. Proč být totiž někde jinde? Druhý účel souvisí s prvním, a to je radost z navazování nových přátelství a šíření zdejší nákazy. Milujeme to, když slyšíme že naši účastníci se do zdejšího místa zbláznili a chtějí zde být také co nejčastěji, chtějí na sobě pracovat, předvádějí v rámci školení superrychlá zlepšení při jízdě zde a začínají žít taktéž jen a jen pro toto místo. Třetí účel je ovlivněn předchozími, který představuje snížení nákladů na náš koníček při společných akcích, avšak právě vzhledem k výše uvedeným dvěma účelům nabízíme naše služby za ceny, které sotva překrývají věcné a časové náklady a oproti místním instruktorům jsou poloviční až třetinové. Plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a potřebám, jediné co potřebujete je chuť zde jezdit, chuť se učit a navazovat tímto místem spojená přátelství a užívat si zdejší radost z jízdy!

Naši členové

Mgr. Jan Milota - "Ovar" *1985 - CZ / Praha

Honza navštěvuje Ring od roku 2011, kdy jej ihned naprosto pohltil, záhy prakticky přestal navštěvovat jakékoli jiné okruhy a veškeré peníze a volný čas na ježdění věnuje právě Nordschleife. Stovky zde odjetých kol podpořil učením od zkušených instruktorů a závodníků působících při akcích tuzemských i zahraničních na kterých vyučovali tací jako Sabine Schmitz, Lucian Gavris či Andreas Gülden. Honza rovněž koná svou závodní participaci na ringu v sérii závodu RCN Rundstrecken Challenge, kde závodí s Hondou S2000 partnerského teamu Stoketh Reisink. Na běžné trackdays a volné jízdy Honza v současnosti jezdí s vozem Lotus Elise 250 Cup a Toyota Yaris GR, které používá k RingTaxi jízdám, vedle toho jako hlavní instruktor HoonRing nabízí teoretické školení jízdy, one to one coaching, guide driving za volantem Vašeho vozu, je velmi flexibilní co do akcí na poslední chvíli - služba priority call, případně nabízí transport jednoho lightweight vozu. Honza je zastáncem vozů zejména se zadním pohonem, manuální převodovkou, co nejnižší hmotností a co nejvíce "hotové" z fabriky. Výkon vozu považuje za druhořadý v kontextu co nejnižší hmotnosti a z toho plynoucí radosti z ovladatelnosti, aneb co ztratíš na výkonu, dožeň v zatáčkách a na brzdách.

Dávid Nemček - "Nemstre" *1996 - SK / Hlohovec

Dávid je nejmladším členem skupiny Hoonring, který navštěvuje Ring od roku 2019 (prvně jej navštívil ve společnosti skupiny Hoonring, jak jinak a ihned se nevyléčitelně nakazil), jedná se však o profesionála, který se věnuje motorsportu celý život. Původně začínal na slalomech, kdy se stal 4x šampionem třídy, později jako člen největšího slovenského okruhového teamu ARC Bratislava začal sbírat úspěchy na okruzích, přičemž kam přijel, tam zvítězil a stal se mistrem Slovenska na okruzích v letech 2020 a 2022. Konečně nelze zapomenout stříbrnou pozici na FIA Motorsport Games 2022 v kategorii autoslalom či vítězství v Clio cupu na Slovakiaringu 2022. Na Ringu též David již závodí a to obdobně v RCN Rundstrecken Challenge s Hondou S2000 partnerského teamu Stoketh Reisink, kdy s ní drží časový rekord. Můžete si tak být jistí, že pokud si domluvíte akci s Davidem, bude o Vás dobře postaráno, ať už půjde o jakékoli služby - one to one coaching, teoretické školení, případné taxi v zajímavých vozech, guide driving anebo cokoli jiného.

Dominik Staněk - "Domo" *1990 - CZ / Praha

Domo má místo krve benzín a jízdě na limitu se věnuje od doby první hodiny v autoškole. Brány zeleného pekla jej pohltily sic relativně nedávno, v roce 2017, avšak jelikož krom okruhů miluje i okresky, okamžitě Severní smyčce propadl. Na okruzích má odjeto kol v dalekém čtyřmístném řádu, má na kontě mnohá umístění na bedně v závodních seriálech Miata Cup a Amater Cup a je certifikovaným instruktorem defenzivní, bezpečně jízdy a školy smyku SuperDrive.cz, ale také profesionální coach okruhového ježdění pro Corners.cz. Hlavní důraz klade na pneumatiky, brzdy, podvozek a chlazení a vzhledem k jeho 7mi letému provozování autoservisu má dostatek zkušeností i v technické stránce aut a jejich optimalizaci pro sportovní a závodní jízdu. Ale především je to neskutečný nadšenec, kterého baví sdílet společnou vášeň pro auta a řízení. Je k dispozici především pro one to one coaching či guide driving s Vámi ve voze, což je koneckonců jeho milovaný job na "plný" úvazek. 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dále děkujeme bývalým kolegům či externím spolupracovníkům Marku Zrakovi, Jozefu Brezniakovi a Jindřichu Esslovi za veškerý přínos pro naší nezávislou skupinu a pro všechny účastníky našich akcí!

Vytvořte si webové stránky zdarma!