NABÍZENÉ SLUŽBY

Jednou zkusíš.... a pak už musíš....


TEORETICKÉ ŠKOLENÍ JÍZDY NA NORDSCHLEIFE

Teoretické školení je naprostým základem pro nováčky, ale je velmi vhodné i pro jakkoli pokročilé. Představuje probrání celé trati zatáčku po zatáčce s foto knihou či videem. Zmíněny jsou komplexní aspekty jak "suché" tak "mokré" ideální stopy. Probíhá ideálně před začátkem akce pro všechny zájemce, a to po dohodě ještě klidně před samotným odjezdem na Ring. Doba trvání je cca 2 - 4 hodiny podle počtu zájemců, jejich úrovně znalostí a debatě ve věci. Jakákoli konzultace konkrétních úseků po jízdách v rámci potřeby je samozřejmostí.


ONE TO ONE PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ JÍZDY

One to One školení představuje základní nástroj výuky na Ringu. Instruktor si k Vám sedne na sedadlo spolujezdce a provádí komentář a výklad během praktické jízdy. Praktické školení by mělo navazovat na školení teoretické u nováčků, kdy je prostředkem ke stanovení stopy, brzdných bodů a turning pointů v reálu a stejně tak pro vysvětlení všech jiných specifik trati, které jsou na vlastní kůži seznatelné až za volantem. Pro pokročilé jezdce představuje toto školení vhodný prostředek ke korekci, vylepšení a dolazení již nabytých zkušeností s touto tratí.


GUIDE DRIVE PRAKTICKÉ ŠKOLENÍ JÍZDY

Guide drive školení je variantou praktického školení One to One, avšak s obrácenými pozicemi, taktéž ve Vašem voze. Tedy instruktor řídí Váš vůz s Vámi na sedadle spolujezdce (tempo určujete Vy) a provádí výklad k jízdě ideální stopou, popř. poukazuje na specifika trati v kombinaci s vozem, dle Vašich požadavků a učební potřeby. Toto školení je vhodné jako klíč k postupnému objevení potenciálu Vašeho vlastního vozu. Vhodné je kombinovat jej vzájemným střídáním za volantem několik kol po sobě - tedy se školením One to One.


RINGTAXI

Název samotný napovídá vše. Jde o svezení ve voze instruktora, dle konkrétní nabídky. Svezení probíhá v ostrém až téměř maximálním možném tempu daného vozu v konkrétních podmínkách. Případná korekce tempa je na Vaše přání samozřejmě možná a lze i tuto jízdu doplnit o komentář instruktora. Některé nabízené vozy mohou mít váhová či výšková omezení, popř. omezení počtu osob, plně v režii majitele vozu.


TRANSPORT VOZIDEL

Nabízíme transporty vozidel z CZ/SK na Ring a zpět. Každý kdo ježdění na Ringu zná, ví že riziko defektu, poruchy či poškození vozu je zde všudypřítomné a jsou s nimi spojeny značné nepříjemnosti při řešení incidenční repatriace nepojízdného vozu zpět. Každý rozumnější a zkušenější návštěvník Ringu nejezdí sem po vlastní ose z prostředí CZ/SK. Pro Vás všechny nabízíme tak velmi flexibilní a výhodný transport vozidel tam a zpět. 


SPOLEČNÉ VÝLETY, UBYTOVÁNÍ, KOMPLEXNÍ AKCE A DOPROVODNÝ PROGRAM

Rádi pro Vás zařídíme společné výlety na Ring s námi, komplexní akce zde dle Vašich představ, ať už půjde v rámci ježdění o turistické jízdy či trackdays, nerozhodno zda půjde o akci pro jednu či dvacet osob, zda půjde o akci na víkend či jeden týden. zajistíme ubytování, školící služby dle požadavků, taxi jízdy, transporty vozidel a též doprovodný program na dobu kdy se nejezdí - prohlídky zajímavých míst v okolí, míst kolem trati, projížďky po okreskách nedaleko a doplňkovou zábavu v místě a okolí. Vše podle představ konkrétního zájemce či skupiny.


RING POHOTOVOST

Nebaví vás řešit vše dopředu v předem vypsaných či domluvených skupinových termínech? Máte zájem se třeba najednou zítra sebrat a jet si zajezdit na Ring? Chcete některé z naších služeb rychle a bez čekání? Pro tyto případy se snažíme být maximálně flexibilní a vyhovět Vaší potřebě jet společně na Ring i na poslední chvíli - můžete nám dát tzv. Priority Call a uděláme vše proto abychom Vám vyhověli, nerozhodno na to, zda budete chtít jet na Ring již za týden, den, či už za hodinu... Neváhejte nás kontaktovat - každý z nás drží takovou neoficiální Ring pohotovost protože pro nás je toto místo priorita č. 1 a uděláme vše možné proto abychom se dohodli a zase jeli... 

Vytvořte si webové stránky zdarma!